Ze spinneru sexuální hračka. Americký trh šílí! A jaké podobné hračky teď frčí?

Nápad za milion, úsměv na rtech. Stresové hormony se vzdávají. Trh erotických pomůcek se rozrůstá o nové kousky. Kopírují populární hračky jako spinner a další.

Erotická hračka spinner

Letos to začalo a vypadá to, že ještě nekončí. Na jaře roku 2017 se nejprve zbláznil americký trh, hned potom došlo i na hračkářství po celém světě. Fidget spinner (z angličtiny prstové točítko), pobláznilo snad všechny.

Kdo si hraje, prý nezlobí

Nějaký ten kousek, ne-li dva, tři, čtyři mají velcí, malí, dospělí i staří. Údajně se totiž jedná o antistresovou hračku, jejímž původním posláním mělo být vyklidnění lidí s různými potížemi, například hyperaktivitou. Jestli se to povedlo, těžko říct. První vlna prodeje je už i v Česku za námi, nicméně teď přichází ta druhá. Objevil se totiž někdo, kdo vynalezl sexy verzi spinneru, která by měla pomáhat s relaxací pozadí.

Kolik lahví tenhle nápad stál?

Objevily se spinnery s kolíky, pro které má výrobce název GlowFyourself. Jde v podstatě o takové „zásuvky“ ve třech velikostech, které mají sloužit k rektální slasti. V popisku výrobku stojí, že si máte představit pohled na tvářích svých spolupracovníků, kteří sledují, jak vaše stresová hladina klesá.

„Tahle hračka vás může udržet v pohodě, kdykoli budete sedět a otáčet se.“ Aspoň takhle to uvádí výrobce, pro kterého se upsal portlandský designér a umělec Jesse Lindsay. Dělá se ve třech velikostech: „malá, střední a můj osud mě zabíjí“.

Čím větší bizár, tím lépe

Je to příběh několika odvážných duší ochotných riskovat své zaměstnání, manželky i životy. A to všechno jenom proto, že dělají úžasné věci pro vaše pozadí,“ doslova uvedl Jesse Lindsay.

Tenhle druh spinneru stojí 35 dolarů, takže asi 730 korun. Jestli někoho chcete o Vánocích vylekat, máte šanci. Mimochodem, v nabídce je i s Ježíšem. Ale připlatíte si o 15 dolarů víc.

Hostitelský fetiš

Dildo s pokémony už snad ani nikoho nepřekvapí, stejně jako veselá nafukovací kačenka Duzzy Duck. Ta se taky na první pohled jeví roztomile, nicméně je určená pouze pro muže, který si potrpí na dlouhé koupání.

Rozdáš si to se mnou? Foto: Amazon

O tom, že svět erotiky a sexu se obecně posouvá dál a dál, svědčí třeba i patentovaný Ovipositor od Primal Hardwere. Jedná se o želatinové vajíčko, které se vkládá do tělesných dutin dle vlastního výběru. Fanoušci, ve velké míře fetišisté, tvrdí, že je hrozně prima mít pocit, jako když ve vás hnízdí mimozemská civilizace. Nechcete to zkusit? A co takhle dildo s Mickey Mousem? Asi no comment…

Dildo s Mickey Mousem někomu připadá jako fajn věc. Foto: HuffPost.UK

Autor: Kristýna Vágnerová

Send this to a friend

...