Nové sexuální kousky, za které vás milenky umačkají láskou a vášní!

Milujte se a množte se… Ne, to první stačí! Jak sexu přidat špetku umu, hravosti a kreativity? Za tohle vás milenky v novém roce doslova umačkají láskou a vášní!

Na konci roku se vždycky bilancuje. Co přinesly předcházející měsíce? V čem byly jiné než ty ostatní? Co se týče sexu a Čechů, tak se letos na vzorku 1422 lidí potvrdilo, že pro našince průměrnost není.

Téměř polovina respondentů se totiž nechává slyšet, že chce častěji zažít sex, který je něčím výjimečný. (Průzkum realizovaný společností Reckitt Benckiser Czech Republic, spol. s r.o., v období 19.–25. září 2016.) Co to  znamená? Že vzájemná komunikace a pochopení představ a přání toho druhého nejsou jediným klíčem k oživení sexuálního života. Chce to taky pár rad a triků, kterými v novém roce oslníte – a udržíte krok. Tady jsou!

Předehra jako víno

Hlaďte ji po tváři, na zádech. Pohrávejte si s jejími vlasy (mírně tahejte v týle kvůli uvolnění napětí), šimrejte ji pod nimi na krku, přejíždějte ji dlaněmi po pažích – a klidně se přitom dívejte na televizi. Masírujte její citlivé hýždě, sajte prsty na nohou, zajeďte jazykem do pupíku.

Můžete si k tomu pustit hlasitou, rytmickou a rychlou hudbu, o níž vědci z Kalifornské univerzity tvrdí, že podporuje mozkové vlnové frekvence na hladině beta. (Navyšují vzrušení.) A jak si hrát s teplotou lubrikantu? Jednoduše. Postavte ho do misky s vodou. Teplá voda tubu příjemně ohřeje, studená zase ochladí.

U dlouhodobých párů se vyplatí hrát to i na kostýmy. Ženy vzrušují uniformy všeho druhu, ale pokud zrovna nejste hasič nebo voják, postačí vám smoking. Upravený džentlmen s chlípnými sklony prý působí na ženské libido blahodárně jako pivo na mužský organismus.

Bezkonkurenční dráždění prsty

I když se z četných průzkumů ukázalo, že ženy při stimulaci prsty preferují prostředníček a ukazovák, neuškodí, když si občas zahrajete celoplošně. Vsuňte prst do vaginy, ale palec nechte vystrčený venku. Položte ho na klitoris a vzrušujte partnerku všemi prsty. Můžete také vyzkoušet tajnou fintu s palcem u nohy. Pokud jím třete klitoris, rozevíráte stydké pysky a pronikáte do ní, obvykle má pocit, že cítí penis. No a i cervix (děložní krček) si zaslouží pozornost.

Prostor, kterým je tahle malá tkáňovitá kopule v horní zadní části pochvy obklopena, se nazývá fornix, klenba poševní. Seznamte se. O tomto místě by měli vědět všichni, kdo mají příliš krátkou pochvu nebo příliš dlouhý penis. Pokud se totiž proklouzne pod krčkem do zadní části klenby, získáte kousek místa pro zábavu navíc. Taky nezapomeňte „otáčet“ svoji holku jako na rožni, sorry za ten příměr.

Existují ženy, které mají rády, když se jich dotýkáte zezadu, neboť změněný úhel jim přináší nové, zajímavější vjemy. Takže, přetočit a sáhnout mezi nohy. Super způsob, jak efektivně stimulovat horní klenbu pochvy palcem!

Orální potěšení – dobrovolně, bez žádání

Spoustu věcí si usnadníte, když partnerce něžně krouživými pohyby přetáhnete velké stydké pysky přes malé. Tato oblast se tak prokrví a zcitliví. Při cunnilingu lízejte co největší plochou jazyka, nejen jeho špičkou. Větší „záběr“ rovná se víc potěšení. (Lze natrénovat na vlastní dlani, i když to zní trochu úchylně.) A věděli jste, že kombinace orálního sexu a masáže palci v oblasti vaječníků (mezi třísly a pupíkem) může výrazně popohnat orgasmus? Nebojte se toho.

Mimochodem, nahmatáním vaječníků zevnitř se mnohým ženám dost zavděčíte. Dotyčnou položte na záda, navlhčete jeden nebo dva prsty první ruky, druhou umístěte na dolní části břicha pod pupík. Prsty vsuňte hluboko po pochvy. Až narazíte na zadní stěnu, odbočte vlevo nebo vpravo a jemně přitlačte prsty proti dlani opírající se o její břicho.

Zakončit tuhle přepadovku můžete dalším z užitečných a v novém roce naprosto nepostradatelných rad. Sešpulte rty kolem poštěváčku, vytvořte v ústech mírný podtlak a střídavě ho vystrkujte jazykem a zase nechávejte vklouznout dovnitř. Jo a v případech, když z nějakého důvodu nestíháte, přiložte špičku jazyka na bok poštěváčku a z druhé strany opřete malý vibrátor. Fičák! A ta nejdůležitější rada vůbec? Hrajte si a bavte se. Tím se odlišují nevyzrálí puberťáci od vyspělých mužů.

A jak to se sexem máte vy? Vzděláváte se, nebo si myslíte, že víte všechno?

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Víme, čeho se bojí, když odmítá sex zezadu

Miley Cyrus šokovala posledním výrokem o své sexualitě. Co dalšího na sebe hvězdy naprášily?

Send this to a friend

...