Hitparáda úrazů při sexu. Bacha na křečka a šišky!

Dle průzkumů si nějakou bolavou nepříjemnost při sexuálních hrátkách přivodil každý druhý z nás. Kromě klasických kobercových odřenin, natažených svalů či popálení od svíčky by ale všichni lékaři na pohotovostech mohli psát romány o tom, s čím náruživci do ordinací přicházejí.

Sexuální úrazy

1.Vibrátor na elektrické pile

Mladý muž z Marylandu chtěl své sedmadvacetileté přítelkyni dopřát opravdu silný orgasmus. Skončilo to zoufalým voláním na tísňovou linku a leteckým převozem do nemocnice. Jak někoho napadne nasadit vibrátor na elektrickou pilu? Tady došlo k přeříznutí v pravém slova smyslu. Lékařům se naštěstí rozsáhlé krvácení z vaginy podařilo zastavit.

2. Ohluchla ze sání ucha

I bez pomůcek a nástrojů dokáže jeden člověk druhému poměrně vážně ublížit. Následky si můžete nést až do konce života, stejně jako jedna žena z Číny. Milenec sál její ucho tak vášnivě, až vzniklým podtlakem praskl ušní bubínek a dotyčná byla do konce života na levé ucho hluchá.

3. Cucflekem až k ochrnutí

Intenzivní sání se nevyplatilo ani páru na Novém Zélandu. Do nemocnice tam přivezli čtyřiačtyřicetiletou ženu s ochrnutou levou rukou. Její drahý se totiž rozhodl udělat jí na památku na krku kvalitní cucflek. Podařilo se mu ale vytvořit i krevní sraženinu, která doputovala do mozku a měla za následek malou mozkovou mrtvici a zmíněné ochrnutí.

4. Nacpi tam, co můžeš

Kapitolu dlouhou a pestrou by lékaři sestavili zejména z vyjímání nejrůznějších předmětů z tělesných otvorů. Častěji přitom vyhledávájí pomoc muži, jejichž konečníky poznaly opravdu ledasco. O běžných lahvích, zeleninách, ovocích, tužkách a kuličkách snad ani nemá cenu se zmiňovat. Horší je to třeba s takovou šiškou.  Možná si dotyčný vzpomněl na slavnou Baladu o šišce od Voskovce a Wericha, kteří psali čuňačinky pod pseudonymem Sirius Vokno (Večer před svatým Janem, mrdala slečna s pánem, prcajíce na mechu, činili tak neplechu…) Ani slavnou autorskou dvojici však nenapadlo strkat si plod jehličnatého stromu do zadku. Šiška se tam totiž rozevřela a už nešla ven.

5. Živá zvířátka v otvorech. Neee!?

Těch příběhů by se dalo napsat nekonečně. Abyste mohli trochu zapojit fantazii, uvedeme zde několik příkladů věcí, které zachytily rentgenové snímky střev z celého světa. Schválně si zkuste představit, jak a proč se tam všechny ty věci dostaly. Takže: klíč, model ponorky, kabel k počítači, mobil, skleněné panáky, dětská lahev, baterka, pistole, sluneční brýle, audiokazeta, žárovka, živý úhoř a živý křeček!

Tak co? Dokázali byste zmíněné výtečníky překonat?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 způsobů,na co využít ženskou

Rychlokurz orálu. Pokořte svoje i její hranice

Send this to a friend

...