5 věcí, které při sexu strpí jedině světice

Ženská není chlap. To, co vy považujete za normální, jí při sexu vadí. Co konkrétně? Na těchto pět věcí si dejte majzla!

Super, skvělý, nekončící orgasmus milenky? Pokud tohle zvládáváte, sice máte body k dobru, ale její slastný pocit ve vteřině zmizí, nebo se vůbec nedostaví, když si nedáte pozor na jisté nežádoucí okolnosti… Tady je jejich seznam.

1. Tak trochu zbytečné odbočky

Klasická faux pas typu nadměrného slinění při líbání, nenalezení klitorisu, kousání do bradavek ve chvíli, když vinou nedostatečného vzrušení ještě netrčí jako dvě anténky, dále přílišná hrubost obecně, neochota k orálnímu sexu, časté měnění techniky mazlení, v klíčovém bodě ustoupení od stimulace a tak dále. Pokud si myslíte, že tohle dlouhodobě vydrží každá (přece jen příležitostné selhání se odpustit dá), nenechte se vysmát.

Zatímco ještě před lety se tvrdilo, že ženám záleží hlavně na něze, dneska už je to jinak. Jsou náročnější – a všímají si i kvality technik. Ostatně potvrdil to výzkum britského erotického obchodu Love Honey, který z odpovědí 1750 lidí vydoloval to nejpodstatnější: ženy vědí, co chtějí, neváhají jít kvůli tomu do střetu a třetina se jich rozchází z důvodu špatného sexu.

Pokud chcete mít ještě větší depresi, tak polovina oslovených žen přiznává, že sexuální technika je při milování klíčová. Platí tedy, že pokonit jednou, budiž, pokonit víckrát, už se vezete.

2. Neoplácení rozkoše

Když se kdysi jistá čtenářka zeptala jedné z britských sexuoložek Tracey Cox, kdo má spát na mokrém fleku, bylo jí odpovězeno, že „jednou ty, podruhé on“. A přesně takhle by to mělo fungovat. Pravidelné střídání, dohoda nebo navyklé vzorce.

V moderních kulturách je prostě zvykem, že obvykle se jak první uspokojí partnerka, a teprve až poté se čeká na vás. Pokud zvolíte taktiku „udělej mne a běž“, dotyčná se ve vaší posteli dlouho neohřeje. Jen se vžijte do jejích pocitů, jestli to aspoň trochu dokážete.

V podstatě je to tak, že orgasmy sdílené s někým, koho skutečně milujete, a pocity, které po nich následují, ženám často umožní prožít zvláštní druh intimity.

3. Absolutní vykydnutí a otrávení životem

Pak je tu ta věc s mužským pohodlíčkem. Přečtěte si diskuze na ryze dámských portálech. První: „Snažím se, svádím ho, ale on si toho neváží.“ Druhá: „Asi mě nechce. Když ho k sexu nepřemluvím, sám nezačne.“ Co je tohle za dobu, proboha?

Chlap, co neudělá nic navíc a nesnaží se? Ať už je váš motiv jakýkoli, většina žen podobné chování nestrpí. A ta nejlepší strategie, jak od sebe odehnat úplně všechny? Být rozcuchaný, líný a navíc chudý! Aspoň tak to to vyplývá z jednoho výzkumu uveřejněného britským deníkem Independent, jehož se zúčastnilo šest a půl tisíce lidí.

4. Penis v roli nadhodnoty

I známý britský sexuální poradce Glenn Wilson z londýnského Institutu psychiatrie dlouho hlásí, že muž, který bere svůj penis příliš vážně, v poskytování milostného potěšení dost často pokulhává. Jedná se o narcise vyznávajícího pouze vlastní blaho. Patříte-li k nim, patrně máte za poslání mít co nejvíc vlastních orgasmů – bez komplikací. Té vaší brzy dojde, že není možné s vámi plnohodnotně žít, natož se domluvit. Tak si vyberte. Buď ego, nebo ona.

5. Stále stejně rychlé načasování

„Tak pojď, zlato, sundej si kalhotky a přelešti mi ho, ok?“ Jako rychlovka možné berné, nicméně v normálním životě plném nákupů, práce, péče o domácnost a děti vám na tohle partnerka skočí maximálně tak jedou za půl roku. Jak to?

Již zmíněná sexuoložka Tracey Cox důrazně doporučuje zapamatovat si tři věci. „Nejerotogennější zóna je mozek. Nejerotogennější nástroj, který máme všichni k dispozici, je představivost. Největší jiskru vždycky zažehne čekání.“ Takže, napínat a hýčkat. Všechno ostatní je pro světice.

A co vadí té vaší?

Autor: Kristýna Vágnerová

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sex a vánočně-silvestrovské kostýmy. Co si na sebe nikdy nevzít?

Nové sexuální kousky, za které vás milenky umačkají láskou a vášní!

Send this to a friend

...