5 tipů na hot sexy hry. Čím si zkrátit čekání na léto?

Občas je užitečné ukecat ji k milování i jinak než sáhnutím na prsa. Jak? Tohle je pět tipů na erotické hry, které se jí i vám budou líbit. Každopádně, jaké si to uděláte, takové to budete mít!

O prospěšnosti sexuálních her se vedou debaty již dlouhá léta. Jedna skupina sexuologů a sexuálních terapeutů říká, že nejsou potřeba, neboť pár má navyklé dva, tři způsoby milování, které mu vyhovují – a nevšednosti by ho spíš rozhodily.

Druhá oponuje slovy, že inovace a poznávání jsou kořením sexu. Všichni dohromady se ale shodují aspoň na jedné věci – zevšednění sexu se vyhnout prostě nedá, ať se kdokoli snaží o cokoli. Takže, čemu dáte přednost, nudě nebo sexuálním hrám? Možná se rozhodnete, až se „zakoukáte“ do nějaké z osvědčených pěti super hot sexy hrátek. Která to u vás vyhraje?

1. „Dole bez“

Myšlenka je v tom, že dáte milence do ruky zbraň – její pusu nebo ruku. Ona se pak následně snaží co nejefektivněji a nejrychleji vyvolat váš orgasmus – vy pochopitelně odoláváte v pasivní roli, tedy nebrání se rukama ani nohama. Pro kontrolu času si můžete vzít i stopky.

Byla šikovná a dala to za pět minut? Po ní se vytáhněte vy a role si otočte. Možná budete lepší, možná horší. Ale to je v podstatě jedno, tahle hra nemá vítěze ani poražené. Oficiálně se borcem kola stává ten, kdo ví, jak na svého partnera – a poskytne mu rozkoš rychleji než ten druhý. Připravte se však, že je to síla, když se snažíte zastavit něco, o co stojíte.

2. Přihořívá a hoří

Hru na schovávanou, během které se napovídá ve formě slovíček „samá voda, přihořívá a hoří“, zná každý. Převeďte ji do dospělácké verze a vůbec se za to nestyďte!

Položte milenku na záda nebo břicho (jak je libo) a prozkoumávejte její tělo jazykem a rukama. Ona napovídá, vy posloucháte. Cílem je najít místo, které má na mysli, a totálně ho zlíbat a uhladit. Tato hra končí tím, že dotyčná osoba následně požádá o stimulaci pohlavních orgánů a vyvrcholí. Zajímavou variantou těchto hrátek je domluva, že hledající vůbec nepoužije ruce, ale spolehne se pouze na ústa a rty.

Mimochodem, když vás partnerka líbá, dráždí a dotýká se vás, známkujte její snahu od jedné do deseti. Měla by se co nejvíce přiblížit desítce, což znamená, že konečně poznáte, jaké to je, když se snaží. Musíte to ale správně podat, aby se spíš nenaštvala.

3. Hádej, zlato!

Jeden z vás má zavázané oči a druhý shromažďuje výběr potenciálně smyslných předmětů: kostku ledu, prachovku, kartáč na vlasy, krém na ruce, masážní svíčku, paví pero, vibrátor… Stačí vybrat, vzít a použít. Submisivní osoba hádá, o jakou věc se jedná. Má dva pokusy (nebo víc – jejich počet si domluvíte předem). Když neuhodne, čeká ji trest v podobě plácnutí po zadku, nebo třeba půl minuty trvajícího ústního potěšení na váš účet. Je na ni tohle moc?

Připravte si půdu už při nákupu. Na parkovišti navrhněte, že výjimečně nakoupíte jen věci, které se hodí do postele, tedy mají sexy nebo afrodiziakální účinek. To, že spolu něco takového podniknete, ji může nastartovat k pozdějším experimentům. Pokud tedy není „frigidka“.

4. V hlavní roli oblečení

Žádné svlékání! Jednou navrhněte zajímavou hru, během které se nikdo nesmí svléknout. Povoleno je pouze odsunout kus oblečení, ať už se jedná o trenky, podprsenku nebo kalhotky. Nic víc. Masturbace přes látku je super, stejně jako výhody všech těch šňůrek nebo švů, kterými se dá dráždit kde co. Pokud někdo z vás poruší pravidlo, nechá se unést a druhému bude chtít něco sundat, čeká ho minuta strávená slízáváním pudinku z prsou, holením pubického ochlupení, výpraskem vařečkou nebo zasunutím vibrátoru do zadního otvoru.

5. Pět pohybů

Misionář, koníček, psí pozice? Vytřískejte z nich co možná nejvíc. Jak? Na každou polohu stanovte limit – pět zásunů. Uvidíte, jak si každého pohybu budete náležitě vážit – a když vám dojde „kredit“, začnete přemýšlet nad jinou pozicí jen proto, abyste si užili dalších pět zásunů. Jo, a je fajn, když ji držíte za prdelku a ona počítá – nahlas…

Rozhodně je to lepší zážitek než novodobý trend sexuálních orgií á la ruská ruleta. Už se k vám doneslo, že se španělská mládež baví sexem na swingers party, přičemž jeden z účastníků je HIV pozitivní? Tak to fakt radši nějakou hru z této pětky.

A jaké chlípné hry hrajete vy? Přidejte nějaký tip!

Autor: Merlin

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

8 účinných způsobů, jak vyjádřit lásku. Tohle ženy milují!

Co dělat, když sexu ve vztahu ubývá? Top 5 rad pomůže!

Send this to a friend

...