10 věcí, které nejde provádět souběžně s masturbací

Držet si ho v ruce, klepat s ním jako o život a ještě u toho mít jinou práci, je nemožná disciplína! Nebo snad zvládnete dělat víc věcí najednou? Nevěříme! To možné není – minimálně v deseti případech!

Nevrlý šéf, nevrlá manželka, nevrlé děti, šílené počasí… To všechno jsou důvody, proč pohlavně zralí jedinci věnují víc času sebeukájení než nadávkám a chlastuUmělé vagíny (i ty příruční nafukovací), masturbační vajíčka, vibrační komůrky, extra vlhké komíny za několik stovek versus starý dobrý způsob postavený na pevném úchopu smýkající se ruky…

Je úplně jedno, jakým způsobem chlap vypouští páru, i jestli u toho používá starou dobrou vazelínu nebo špičkový lubrikant! Důležité je nezakrnět, pouštět stavidla se železnou pravidelností a jako vrchní hrázný u toho mít hlavně ten klid. Někdy je právě on to nejdůležitější, co výpusti semene předchází, jenže některé situace nemají pro stav masturbační nouze pochopení. Které?

10 věcí, které nelze provádět souběžně s ruční prací

  1. Pracovat s pilou a vrtačkou. Penis se věkem zkracuje. Nemusíte tomu zbytečně předbíhat!
  2. Sekat trávník. Honit si ho se sekačkou v jedné ruce, patří k oblíbeným zájmovým činnostem jednoho našeho souseda. A proto víme, že to nedělá dobrotu. Dvě nadupaný věci v rukách udržet nejdou. (O jizvě na noze dotyčný mluví jako o památce z vojny.)
  3. Žehlit. Emancipace nás dohnala k tomu, že si košile do práce musíme žehlit sami. Ženské vědí, že to chlapy zdržuje od jiných – důležitějších – věcí…
  4. Konverzovat. Se Svědky Jehovovými se mezi dveřmi nedá mluvit normálně, natož s pérem v ruce. Ale když to zkusíte, možná už se nevrátí.
  5. Stříhat si nehty. Až vám nůžky sejdou z cesty, přejmenujte se na pana Netrefila nebo Bolístku. A příště si ušetřete nervy. Vždyť o vyrytí ornamentů na vaše tělo se postará stará, až přijde na to jarní dobrodružství s Klárou ze čtvrtého patra.
  6. Pečovat o zvíře. Souběžně s masturbací nenakrmíte ani psa. Chtěl by taky. A nejen to žrádlo.
  7. Reagovat na zásilku. Přebírat balík od poslíčka, když vám chybí pár tahů do konce, je taky umění. Už jen proto, že máte plné ruce práce.
  8. Být na špatném místě. Nelze sedět, postávat a celkově se ochomýtat poblíž dětského hřiště. A to ani, když zíráte úplně opačným směrem. Blbě to vypadá a blbý to i je.
  9. Vést hovor s matkou. Kdokoli se dá na druhém konci poslouchat, ale jen opravdoví oceloví muži si ho můžou brousit ve chvíli, kdy matce po telefonu vysvětlují, proč nedorazí na nedělní oběd.
  10. Žonglovat. Pak by ho leštit musela ona, ale to už je jiný, zcela diametrálně odlišný případ.

A co při masturbaci nezvládáte vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 Způsobů, nač využít ženskou

Slovník pojmů pro pořádnýho kulťáka. Uč se!

Send this to a friend

...